Світовий центр даних

Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку (далі СЦД-Україна) працює в Україні з 2006 року в якості повноправного члена Світової системи даних (ССД) Міжнародної наукової ради (МНР). СЦД-Україна спеціалізується на проведенні міждисциплінарних досліджень складних систем різної природи.

Діяльність СЦД-Україна зосереджено на механізмах доступу української наукової спільноти до глобальних інформаційних ресурсів МНР в галузі наук про Землю, планетарної і космічної фізики та відповідних суміжних дисциплін, а також збору і зберігання глобальних і регіональних даних для проведення досліджень в галузі сталого розвитку та прийняття управлінських рішень.

Діяльність СЦД-Україна включає в себе: підтримку прийняття рішень при вирішенні довгострокових проблем розвитку суспільства з точки зору його стійкості; інформаційна підтримка оцінок перспектив і реалізації концепції сталого розвитку в галузі вищої освіти, бізнесу і політики.

Новини і події

Делегація урядовців відвідала презентацію Інформаційно-аналітичного ситуаційного центру

26.01.2021

Делегація урядовців у складі віцепрем'єр-міністра – міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Юрія Щиголя та його заступників Дмитра Маковського, Олександра Потія й Володимира Трофименка 26 січня відвідала КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Форсайт COVID-19: загострення під час адаптивного карантину

01.08.2020

В рамках продовження комплексу робіт з прогнозування розвитку пандемії коронавірусу в Україні фахівцями СЦД-Україна сьогодні представлено результати нового дослідження «Форсайт COVID-19: загострення під час адаптивного карантину», яке присвячено прогнозному моделюванню подальшого поширення хвороби в Україні на середньостроковому часовому горизонті (01.08.2020 – 18.08.2020), із застосуванням різних, незалежних один від одного підходів та порівняння отриманих результатів з метою оцінки їх обгрунтованості.

Візит т.в.о. міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета

21.07.2020

В рамках візиту до КПІ ім. Ігоря Сікорського 21 липня 2020 року тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідав Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку і ознайомився з напрацюваннями наукового колективу в області аналізу та прогнозування поведінки складних соціо-економічних систем.